تارانتینو در پلن انستیتو ساندنس تجلیل انجام گرفت/ او عاشق بچه‌ها هست • سیاه جامگان

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

به نقل سرویس سینما و تئاتر سیاه جامگان فرهنگی به گرازش از ورایتی، در پلن «نکست فست» یا جشن بعدی ساندنس به همراه اهدای جایزه به فیلمساز آمریکایی یک نسخه ۳۵ میلیمتری از فیلم «سگ‌های انبه همراهری» وی به معقولت بیست و پنجمین سال ساخته انجام گرفتنش نیز نمایش داده انجام گرفت.

در این پلن ساندنس که از ۱۰ تا ۱۳ آگوست برگزار می‌شود، میشل ساتر بنیانگذار این پلن از تارانتینو برای تداوم حمایتش از این سازمان به همراه حضور در کارگاه کارگردانان انستیتو ساندنس تشکر انجام. در سال ۲۰۱۵ تارانتینو به عنوان مشاور خلاق به این کارگاه به همراهزگشت و به همراه پلن بورسیه یادبود سالی منک تدوینگری که سال ۲۰۱۰ درگذشت، همکاری انجام.

در این پلن تارانتینو روی صحنه رفت و در نقل کردرانی ۱۵ دقیقه‌ای که ادا انجام این جایزه را پذیرفت.

در عین حال وی از تیم راث و مایکل مدسن دو به همراهزیگری که در «سگ‌های انبه همراهری» و «هشت نفرت‌انگیز» وی حضور داشتند نیز دعوت انجام تا روی صحنه بیایند. تارانتینو از تعداد تن از تهیه کنندگانش نیز تشکر انجام که در جمع حضار نشسته بودند. او گفت: من پسر لس‌آنجلسم، منطورم این هست که  در تنسی متولد انجام گرفتم، اما این مکان آمدم.

این کارگردان گفت برای همین هم فیلمش «سگ‌های انبه همراهری» دربه همراهره جرم و جنایت در لس‌آنجلس هست.

تارانتینو نامزد پنج جایزه اسکار انجام گرفته و دو جایزه را دریافت انجامه هست. نخستین جایزه او برای فیلمنامه اوریجینال «پالپ فیکشن» در سال ۱۹۹۵ و همین جایزه برای «جانگوی آزاد انجام گرفته» در سال ۲۰۱۳ بوده هست.

راث که در «سگ‌های انبه همراهری» در نقش جناب آقا نارنجی به همراهزی انجامه و در «هشت نفرت‌انگیز» در نقش اوسوالد موبری جلوی دوربین رفته هست گفت به همراه نوشته‌های تارانتینو کاری متفاوت از آنچه برای دیگر فیلمسازان انجام می‌دهد، شکل می‌گیرد. او گفت: نخستین وجه شاخصه تارانتینو برای من نوشته‌هایش هست. من نخست او را ندیده بودم بلکه به همراه نوشته‌اش به همراه او آشنا انجام گرفت، بعد دیدمش. انرژی فوق العاده و انسانیت شگفت‌انگیز او را در نوشته‌هایش دیدم.

مدسن نیز روی صحنه گفت تارانتینو در فاصله ۲۰ سالی که بین «سگ‌های انبه همراهری» و«هشت نفرت‌انگیز» فاصله بوده هیچ تغییری نانجامه هست. او همچنان عاشق فیلم ساختن هست، همچنان بچه‌ها را دوست دارد و قلب بزرگی دارد و عاشق سینمهست. وی افزود: فیلمی وجود ندارد که ساخته انجام گرفته به همراهانجام گرفت و تارانتینو از آن هشداراتی نداشته به همراهانجام گرفت، از به همراهزیگران و کارگردانش گرفته تا هر نوع شناخت دیگری دربه همراهره آن.

در پلن «نکست فست ساندنس» فیلم‌هایی چون «گوک» از جهستین چان و «ال.ای تایمز» از میشل مورگان به نمایش درمی‌آید. در مجموع هفت فیلم در این پلن به نمایش درمی‌آیند که عبه همراهرتند از «لیمو» ساخته یانیکزا براوو، هفت اپیزود نخست کمدی درام«Gente-fied» ساخته ماروین لموس، «گوک» ساخته جهستین چان، «هرزه» ساخته ماریانا پالکا، مستند «دینا» ساخته آنتونیوسانتینی ودن سیکلس، «هستی‌های طلایی» ساخته آلکس راس پری و «ال.ای تایمز» ساخته میشل مورگان.

امسال پنجمین دوره پلن «نکست فست ساندنس» برگزار می‌شود که منتخبی از جشنواره ساندنس را که در یوتا برگزار می‌شود در لس آنجلس نمایش می‌دهد.