تظاهرات در «فیلادلفیا» ضد ترامپ • سیاه جامگان

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

تظاهرات در «فیلادلفیا» ضد ترامپ

دسته بندی : فرهنگی سیاسی تاریخ : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶

آقام در منطقه «فیلادلفیا» در ایالت پنسیلوانیای آمریکا علیه دستور ترامپ برای منع مسافرت اتبه همراهع ۷ کشور به آمریکا تظاهرات انجامند.

به­گزارش«.مدّاح.نیوز.»؛ رسانه‌های محلی از تظاهرات آقام در منطقه «فیلادلفیا» در ایالت «پنسیلوانیا» علیه فرمان ضد مهاجرتی دونالد ترامپ، مدیر‌جمهور آمریکا رویداد داده‌اند. 

این تظاهرات در حالی برگزار می‌شود که روز شنبه آقام در دیگر کشورهای دنیا از جمله انگلیس، هسترالیا و آلمان نیز علیه دستور اجرایی دونالد ترامپ برای منع ورود اتبه همراهع هفت کشور به خاک آمریکا تظاهرات انجامه‌اند. 

تظاهرات در فیلادلفیا علی‌رغم آن برگزار انجام گرفت که وزارت امنیت داخلی و وزارت خارجه آمریکا اعلام انجامه‌اند که اجرای دستور ترامپ را معلق انجامه‌اند. 

اقدام این دو وزارتخانه پس از آن شد که دادگاه فدرال امریکا دستور ترامپ را به همراه صدور حکمی از سوی «جیمز روبه همراهرت»، قاضی سیاتل، به حالت تعلیق درآورد.

ترامپ هفته گذشته به همراه امضای یک دستور اجرایی ورود اتبه همراهع هفت کشور مسلمان ایران، سوریه، یمن، عراق، سودان، سومالی و لیبی را به آمریکا را برای مدت ۹۰ روز تعلیق انجام. دستور اجرایی ترامپ، به علاوه پذیرش پناه‌جویان را نیز به مدت ۱۲۰ روز متوقف می‌کند.