رونمایی از ۳۰ عنوان کتاب حوزه سواد رسانه‌ای • سیاه جامگان

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

رونمایی از ۳۰ عنوان کتاب حوزه سواد رسانه‌ای

دسته بندی : فرهنگی سیاسی تاریخ : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

به نقل سیاه جامگان فرهنگی، انتشارات پشتیبه همراهن به عنوان ناشر تقدیر انجام گرفته نهضت سواد رسانه ای کشور و به عنوان امی و ناشر تخصصی دستاوردهای حوزه سوادرسانه ای به همراه همکاری مرکز فناوری هشدارات و رسانه های دیجیتال و دبیرخانه همایش بین المللی سوادرسانه ای، به همراهلغ بر ۳۰ عنوان کتاب در زمینه سواد رسانه ای را منتشر و رونمایی انجام.

از این دست می‌توان به مجموعه ۱۴ جلدی «تک نگاشت های سواد رسانه ای» به موضوعات متنوع حوزه سواد رسانه ای اشاره انجام که از دستاوردهای نخستین همایش سواد رسانه ای و مسئولیت می به همراهانجام گرفت.

این مجموعه به همت مرکز فناوری هشدارات و رسانه های دیجیتال و به همراه همکاری مشترک مرکز رسانه های دیجیتال و انتشارات پشتیبه همراهن آماده و به چاپ رسیده هست.

مجموعه ۸ جلدی «منطقهوند هوشمند» نیز مجموعه ای جهت تعلیم مفاهیم مرتبط به همراه تعلیم سواد رسانه ای برای هستفاده معلمین، مدرسین و خانواده ها که توسط مدرس سواد رسانه ای سرکار خانم نصیری تالیف و به سفارش مرکز رسانه های دیجیتال به همراه همکاری دپارتمان ارتبه همراهطات و رسانه انتشارات پشتیبه همراهن هست که به چاپ و رونمایی رسیده هست.

همچنین کتاب «مقالات برگزیده همایش ملی سوادرسانه ای و مسئولیت اجتماعی» به همت دکتر مرتضی موسویان ریهست مرکز فناوری هشدارات و رسانه های دیحیتال و دکتر افراسیابی ریهست انجمن سواد رسانه ای کشور به همراه همکاری دپارتمان ارتبه همراهطات و رسانه انتشارات پشتیبه همراهن چاپ انجام گرفته که از دیگر مجموعه کتاب‌های مورد رونمایی در این دوره از نمایشگاه رسانه های دیجیتال محسوب می ‌شود.

شایان ذکر هست یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۶ آبه همراهن ماه ۱۳۹۶ در محل مصلی امام خمینی (ره) پایتخت برگزار می‌شود.