سیاه جامگان - صفحه اینستاگرام سردار سلیمانی از دسترس خارج انجام گرفت +تصویر • سیاه جامگان

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

سیاه جامگان – صفحه اینستاگرام سردار سلیمانی از دسترس خارج انجام گرفت +تصویر

دسته بندی : دسته‌بندی نشده تاریخ : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶

سیاه جامگان# صفحه اینستاگرام سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران توسط اینستاگرام از دسترس خارج انجام گرفت.


صفحه‌ حتمی پایگاه هشدار‌رسانی حفظ و نشر آثار سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اینستاگرام توسط این شبکه اجتماعی بسته انجام گرفته هست و در جستجوهای این شبکه نمایش داده نمی‌شود.


شب گذشته نیز اینستاگرام پستی دربه همراهره نابودی داعش را از این صفحه پاک انجامه بود. هفته گذشته بود که صفحه اینستاگرام سرلشکر قاسم سلیمانی کلیپی هولناک از جنایات داعش و اهداف آنها منتشر انجام اما دیشب اینستاگرام این پست را حذف انجام.

این نخستین به همراهری نیست که اینستاگرام، صفحه سردار سلیمانی را از دسترس خارج انجامه هست؛ تاکنون تعدادین به همراهر این صفحه و صفحه نشر آثار امام خمینی و سید حسن نصرالله نیز بسته انجام گرفته هست.

گفتنی هست؛ سردار سلیمانی در طول جنگ هشت ساله ایران و عراق فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بود و از سال ۷۶  فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بر عهده دارد. حاج قاسم در ۴ بهمن ۱۳۸۹ درجه سرلشکری دریافت انجام. مقام معظم رهبری، در تقدیر از عملانجام سردار سلیمانی، از او به‌ عنوان «شهید خانومده» نام برده‌ هست.

 

صفحه اینستاگرام سردار سلیمانی از دسترس خارج انجام گرفت +تصویر