سیاه جامگان - فردوسی‌پور به کی‌روش و ایران رأی نداد • سیاه جامگان

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

سیاه جامگان# در بین رأی دهندگان بهترین‌های فوتبه همراهل جهان در سال ۲۰۱۷ عادل فردوسی‌پور به ایران و سرمربی تیم ملی رأی نداد.

 

 

به نقل رویدادآنلاین؛ نشریه «ورلد ساکر» آمریکا که هر سال به همراه نظرسنجی بین روخانومامه‌نگاران مطرح دنیا بهترین‌های فوتبه همراهل جهان را انتخاب می‌کند، در سال ۲۰۱۷ تیم ملی ایران را به عنوان دومین تیم دنیا و کارلوس کی‌روش را نیز به عنوان نهمین مربی برتر دنیا معرفی انجام.

این نشریه آمریکایی نام رأی دهندگان را هم منتشر انجامه ,و عادل فردوسی‌پور تهیه کننده و مجری پلن ۹۰ به عنوان نماینده ایران در این نظرسنجی شرکت انجامه هست. نکته جالب اینجهست که فردوسی‌پور در بین نفرات برتر نه ایران را انتخاب انجامه و نه کارلوس کی‌روش را، به همراه این حال تیم ملی به عنوان دومین تیم برتر دنیا و کی‌روش به عنوان نهمین مربی برتر انتخاب انجام گرفت. او به رئال مادرید و زیدان رأی داد.
در صورتی که آرای فردوسی‌پور به ایران و کی‌روش بود، اکنون تیم ملی فوتبه همراهل کشورمان به تنهایی در رده دوم برترین تیم‌های دنیا قرار می‌گرفت، دلیلکه اکنون این جایگاه را به همراه برزیل، ایسلند، آلمان و موناکو به صورت مشترک در اختیار دارد. کی‌روش هم که به همراه یک رأی در رده نهم قرار گرفته، در صورت داشتن دو رأی به رتبه هفتم مشترک به همراه یواخیم لو از آلمان و آنتونی کونته، سرمربی چلسی می‌رسید.