پخش سریال «خواب و بیدار» به همراه دوبله انگلیسی از آی فیلم • سیاه جامگان

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

به نقل سرویس سینما و تئاتر سیاه جامگان فرهنگی ، در «خواب و بیدار»، ناتاشا که یک خلافکار حرفه‌ای هست، پس از سال ها به ایران به همراهزمی‌گردد.
او به همراه عبدالله که یک خلافکار سابقه دار بوده و مدت زیادی هست که خلاف را کنار گذاشته، شروع به سرقت مسلحانه می‌کنند. پس از مدتی پسر عبدالله دستگیر انجام گرفته و دامادش نیز در سرقتی مسلحانه، توسط پلیس زخمی می ‌شود. عبدالله به اجبه همراهر ناتاشا، داماد زخمی اش را به قتل می رساند و پس از کشتن او، خودش نیز در چاه خانه پدرخوانده ناتاشا به طرز مهیبی کشته می ‌شود. پس از قتل عبدالله ناتاشا تحت تعقیب قرار می‌گیرد… .
به همراهزیگرانی همچون مهدی فخیم‌زاده، رؤیا نونهالی، دانیال حکیمی، محمد صادقی، لادن طبه همراهطبه همراهیی، حبیب دهقان‌نسب، کامران تفتی، اردشیر تفتی، حسین فلاح، متین عزیزپور، لیلا برخورداری، ثریا حلی، اکبر قدمی، میرمحمد تجدد و انوشیروان فاطمی در این سریال پلیسی به ایفای نقش پرداخته اند.
سید جمال ساداتیان تهیه کنندگی «خواب و بیدار» را بر عهده داشته و رسول احدی مدیر تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی بوده هست.
نخستین قسمت از سریال «خواب و بیدار» قرار هست از روز شنبه ۱۱ منطقهیور تایم ۰۳:۳۰ به همراهمداد به وقت پایتخت از کانال انگلیسی شبکه آی فیلم پخش خواهد انجام گرفت.
به همراهز پخش آن نیز در تایم های ۰۹:۳۰ و ۱۵:۳۰ و ۲۱:۳۰ همان روز به نمایش گذاشته خواهد انجام گرفت.