پلن های این شورا کاربردی می شود • سیاه جامگان

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

پلن های این شورا کاربردی می شود

دسته بندی : فرهنگی سیاسی تاریخ : چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶

به نقل سیاه جامگان فرهنگی ؛محمد رضا موالی زاده یکشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی اظهار انجام: فرهنگ عمومی ما نقاط مثبت فراوانی دارد که از جمله آن ها فرهنگ شهادت طلبی و فرهنگ راهپیمایی سیاه جامگان هست که هم اکنون در جامعه نهادینه انجام گرفته هست.
وی افزود: فرهنگ حفظ کیان خانواده، هستکبه همراهرستیزی، فرهنگ عید نوروز، فصل نوانجام گرفتن و آشتی میان آقام فرهنگ مشارکت در تعیین سرنوشت اجتماعی و سیاسی از جمله مولفه های ارزشمند در فرهنگ عمومی هست.
وی در ادامه اظهار انجام: به همراهید کار و تولید در کشور رونق بگیرد، شکل گیری اقتصاد مقاومتی و تحقق آن در جامعه در گرو کار جمعی هست، متاسفانه کار جمعی در کشور ما ضعیف انجام گرفته هست.
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفـت: فرهنگ عمومی ارزش های پذیرفته انجام گرفته توسط آحاد یک جامعه و در واقع فصل مشترک به همراهورها و رفتار های یک جامعه هست.
وی به همراه بیان اینکه در حوزه فرهنگ عمومی اتفاقاتی و مشکلاتی ایجاد انجام گرفته هست ادامه داد: فرهنگ کار و دشوار گوشی در کشور ما ضعیف انجام گرفته هست و برخی از واژه ها مانند ‘زرنگی’ در گذر زمان دچار تغییر مفهوم انجام گرفته اند، به همراهید سکه دشوار کوشی در جامعه ما رایج شود.
وی افزود: در کشور ما هر چه به تعداد نیروی کار در یک اداره افزوده می شود، راندمان کار کاهش می شود، ما به همراهید به همراه یکدیگر به همراه ایده و سلایق مختلف در موضوعات کلان ملی و راهبردی کار کنیم.

*ذهن ما یک ذهن تعمیم گرا هست
موالی زاده به همراه بیان اینکه ذهن ما یک ذهن تعمیم گرا هست اظهارانجام: متاسفانه وجود چنین مساله ای در جامعه یک اشکال هست، ما در قضاوت بر مبنای یک منطق ریاضی کلاسیک صحبت می کنبم و در برخورد به همراه افراد به سرعت قضاوت می کنیم که نبه همراهید به این شکل به همراهانجام گرفت.
وی ادامه داد: در برخی از جاها عبه همراهرت ‘جامعه کوتاه مدت ‘ به جامعه ما اطلاق می شود، یعنی جامعه ای که برخی از ویژگی ها در آن بر مبنای یکسری از هیجان های زودگذر شکل می گیرد در حالیکه به همراهید آن ویژگی ها در جامعه نهادینه شود.

*فرهنگ گفت وگو در جامعه ضعیف انجام گرفته هست
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور همچنین گفت: فرهنگ گفت و گو در جامعه ما ضعیف انجام گرفته هست، گفت و گوهای افقی و عمودی در میان مجموعه های مختلف به مفاهمه و سرمایه اجتماعی زیاد کمک می کند.
وی به همراه اشاره به اهمیت سرمایه اجتماعی به عنوان عنصری موثر برای رسیدن به اهداف و موفقیت ها افزود: در جنگ هشت سال دفاع مقدس و در پیروزی انقلاب اسلامی ایران سرمایه اجتماعی توانست به سرمایه اقتصادی و نظامی و پشتیبه همراهنی ها فایق آید.
موالی زاده تاکید انجام: به همراهید در جامعه به دنبه همراهل مدیریت مصرف به همراهشیم، در جامعه کنونی ما دورریز مواد غذایی به اندازه یارانه ای هست که مصرف می کنیم، ازدواج های ما به ازدواج هایی پر از تجمل گرایی تبدیل انجام گرفته هست، به همراهید ازدواج آسان، هستفاده از کالای ایرانی و کیفیت بخشی به کالای ایرانی را در جامعه ترویج دهیم.