پیش‌فروش آلبوم «آبرنگ» مریم حیدرزاده آغاز انجام گرفت • سیاه جامگان

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

به نقل سیاه جامگان فرهنگی ، «آبرنگ»  آلبوم تازه ای به همراه اشعار و صدای مریم حیدرزاده هست که به تهیه کنندگی مهدی انجام در قالب ۱۵ ترانه به نام های «تازه یادم می افته که تو رفتی»، «آبرنگ»، «من از همه تنهاترم»، «کافی شاپ»، «خداحافظ»، «دلت وقتی می گیره»، «تو فقط بگو نمی ری»، «به همراهرون میاد»، «گل نازم»، «تولد بی تو»، «بی طاقتم»، «یکی بود یکی نبود»، «بنویس»، «از تو پنهون نمی کنم» و «لالایی» ضبط و تولید انجام گرفته هست.

حیدرزاده دربه همراهره اثر تازه خود می گوید: «نام این آلبوم را آبرنگ گذاشتم چون نام یکی از قطعات این آلبوم هم همین هست و همچنین عشقی که به نقاشی دارم.  نقاشی یکی از حسرت های بزرگ خانومدگی من بود. سه سال و نیم داشتم. یک نفر از دوستان پدرم جعبه آبرنگی برای من از کیش آورده بود. من عینک ذره بینی قطوری می زدم، چشم هایم زیاد ضعیف انجام گرفته بود و به همراهید عمل درمان آب مروارید روی چشم هایم انجام می انجام گرفت؛ متداوم دوست داشتم به همراه آن آبرنگ نقاشی بکشم اما مادرم گفت بعد از عمل جراحی این کار را انجام بده چون به چشم هایت فشار وارد می کند.

 بعد از آن جراحی به همراه موفقیت انجام نانجام گرفت، جعبه آبرنگ هم ناپدید انجام گرفت. شاید برای این که من ناآسوده نشوم و این حسرت در کنارِ شعر و ترانه به همراه من بزرگ انجام گرفت و برای متداوم گوشه ای از قلب و ذهن من ماند. تا اینکه در سال ۱۳۸۸ هستاد ناخانومینم جناب آقا قاسمی زاده عزیز، این حسرت را برای من به لذت تبدیل انجامند. ورود به عرصه ای که تکمیلا به همراه آن بیگانه بودم، حقیقتا کار دشواری بود، تعلیم این مساله هم کار دشواری بود ولی این کار را انجام دادم. تابه حال چهار نمایشگاه نقاشی برگزار انجامه ام و پنجمی آن نیز ۱۴ مهر در گالری شکوه افتتاح خواهد انجام گرفت.

به هر ترتیب ترانه های آلبوم «آبرنگ» مثل متداوم تکمیلا عاشقانه محور هستند و من امیدوارم بتواند پاسخگوی سلایق مختلف دوستان، بنا به اتفاقاتی که ممکن هست در یک راه عاشقانه بیفتد، به همراهانجام گرفت.»/مهر